Máte toho veľa? Nestíhate?

Time management konzultácia

Využívajte svoj drahocenný čas múdro. Získajte nadhľad a zbavte sa stresu. Získajte na mieru šité návody na zvýšenie Vašej produktivity v rámci individuálnej konzultácie.

  • Audit produktivty. Pozriem sa na váš systém práce. Dám vám úprimnú spätnú väzbu na to, čo robíte dobre a a čo by ste mohli robiť lepšie. Ak budete chcieť, môžem prísť za vami do kancelárie a sledovať, ako pracujete.
  • Stanovenie priorít. Čo sa vlastne snažíte dosiahnuť? Zefektívniť vašu firmu? Naučiť vašich ľudí, lepšie si manažovať čas? Tieto otázky sú kľúčové, pretože ich analýza vám pomôže stanoviť si ciele a priority, ktoré vám budú dávať zmysel.
  • Tipy a triky. Čo vás najviac zaujíma? Naučte sa napríklad ako prestať prokrastinovať, ako si usporiadať projekty, keď toho máte fakt veľa, ako sa neutopiť v emailoch alebo ako delegovať. Záleží na tom, s čím potrebujete najviac pomôcť.
  • Podpora a motivácia. Nie je problém stanoviť si ciele, problém je dodržať ich. Keď budete mať pri sebe niekoho, kto vás bude kontrolovať a pomáhať vám, výrazne zvýšite šancu na úspech. Po každej konzultácii sa budete stále viac zlepšovať a približovať k svojim cieľom.

Ak chcete skutočne zlepšiť Váš time management, poďme si proste spoločne sadnúť ku káve, v kľude sa porozprávať a nájsť to najlepšie riešenie pre Vás. Je iba na vás, či sa rozhodnete iba pre jednu hodinu, alebo vyskúšate dlhodobú podporu a koučovanie počas 4 stretnutí, ktoré si môžete rozvrhnúť ako len budete chcieť.

Andrej Mikula
zakladateľ TimeManagement.sk

 

Odpovede na Vaše otázky

Koučing a podpora

Vypracovanie zápisu zo stretnutia

Cena:
50 EUR / 1 hodina
150 EUR / 4 hodiny